jakie piwo bez pszenicy

jakie piwo bez pszenicy

Gru 29

jakie piwo bez pszenicy

7 Pokarmy, które powodować dnę moczanową

Jednym z największych powodów coraz dny jest jedzenie dieta bogata w puryny. To dlatego, puryny zamieni się kwasu moczowego, które mogą gromadzić się w stawach prowadzące do bolesnych ataków. Jednym z najlepszych sposobów zapobiegania tej chorobie jest prawidłowo odżywiać. Poniżej znajduje się lista 7 wspólnych pokarmów, które powodują dny:

1. Bacon. To popularne śniadanie jedzenie może doprowadzić do bardzo bolesnych problemów, ponieważ jest bardzo wysokie w puryn i azotanów. Nie wspominając już o sodu może odwodnić która zwiększa ryzyko wystąpienia wybuchają.

2. Hot-dogi. Hot-dogi, czy indyka, kurczaka lub wołowiny może być bardzo szkodliwe dla Twoich wysiłków terapeutycznych. Wszystkie te trzy mięsa co najmniej umiarkowanie wysoką w puryny. Parówki zawierają również części narządów. To gdzie istnieje najwyższe poziomy.

3. Gra Foods. Dziczyzna takie jak sarny, bażanty, kuropatwy i wiewiórki, należy również unikać ze względu na ich wysokie kwoty. Chociaż mogłoby się wydawać, że te zwierzęta nie spowodowałoby nam spustoszenie, zwłaszcza, że ??nie są one wypełnione sterydów, ponieważ niektóre produkty mięsne są, niestety, one mają dość wysoki poziom. W rzeczywistości, najbardziej dotkliwe i najdłużej trwająca sprawa dny kiedykolwiek miałem było spowodowane jedzeniem dziczyznę codziennie przez kilka dni na zmianę tempa, ponieważ byłem nieświadomy nie było dobre dla mojego stanu w czasie zjadłem. Mój atak trwał miesiąc.

4. Drób. Jak już wspomniano wcześniej, z indyka i kurczaka uważa się za średnio wysokich ilościach. Są też osoby uzależnione. Znam ludzi, którzy nie mogą jeść kurczaka w ogóle, podczas gdy to jest moje mięso zszywek i nie przypominam sobie bym kiedykolwiek miał atak bo zjadł kurczaka, jednak miałem atak po zjedzeniu indyka.

– autor artykułu